Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ogłasza zapytanie cenowe którego przedmiotem jest przeprowadzenie konsultacji i badań psychologicznych wśród rodzin zastępczych niezawodowych, zawodowych i tworzące rodzinne domy dziecka funkcjonujących na terenie powiatu poznańskiego pod kątem wydania opinii o posiadaniu predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.

Na oferty oczekujemy pod adresem: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słowackiego 8, 60-823 POZNAŃ (I piętro) – sekretariat pokój 122. Termin składania ofert: 19.02.2021 r. do godz. 12:00

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z: Joanną Chałajdziak lub Anną Szymanowicz pod numerem telefonu 61 2269 206 oraz adresem mailowym: pcpr@powiat.poznan.pl